Підключення еквайрингу без відкриття рахунку

Інтеграція та використання цього інструмента дозволяє сучасним підприємцям розвивати свій бізнес без додаткового відкриття банківського рахунку. Для того щоб використовувати еквайринг без розрахункового рахунку, потрібно мати тільки банківську картку або реквізити в кредитній організації. Кошти будуть зараховуватися на ці реквізити.

Плюси та мінуси підключення еквайрингу без рахунку

Сьогодні багато осіб переходять на безготівкові розрахунки, адже еквайринг без відкриття рахунку для безконтактних переказів має велику кількість переваг:

  1. Відсутність у необхідності звертатися до банку для відкриття р/р для комерційної діяльності.
  2. Можливість приймати оплату без використання готівкових грошей та інших фізичних платіжних інструментів.
  3. Відсутність потреби в сплаті комісії за інкасацію готівкових коштів до фінансової установи.
  4. Безпечність.

Будь-яка технологія має переваги та недоліки, тому еквайринг без рахунку не є виключенням. Мінусами цієї технології є необхідність сплачувати постачальнику послуг комісії, потреба в придбанні та використанні додаткового обладнання. Проте використання цього методу розрахунку дозволяє збільшити кількість клієнтів, які будуть замовляти товари або послуги з можливістю оплати безготівковим способом.

Хто може відкрити еквайринг без розрахункового рахунку?

Відкрити та використовувати еквайринг без відкриття розрахункового рахунку сьогодні можуть виключно ті підприємці, яким чинним законодавством дозволено не використовувати р/р. Наразі податкова служба дозволяє не відкривати підприємницький рахунок у банку самозайнятим особам.
Звертайтеся в CrossPay. Проконсультуємо з будь-яких питань і запропонуємо вигідні умови співробітництва. Еквайринг від CrossPay – ефективна можливість працювати та розвивати власний бізнес з урахуванням сучасних тенденцій.