Особливості еквайрингу через месенджер

В наш час представники електронної комерції можуть на вигідних умовах здійснити підключення до термінальних мереж для прийому безготівкових платежів. Використання таких способів є дуже зручним та простим варіантом організації взаєморозрахунків.
Підприємці, які виконали підключення термінала для оплати картою, пропонують клієнтам всі можливості для емоційного придбання товарів. Оплата в месенджерах дозволяє максимально поліпшити виконання фінансових транзакцій, тому приваблює велику кількість покупців, які сумніваються в безпеці онлайн-платежів.

Як працює еквайринг через месенджер?

Підключення через термінал передбачає використання платіжного чат-боту, який є автоматизованою середою для грошових переказів в рамках онлайн-замовлення. Сучасний функціонал Viber, Telegram та інших подібних додатків дозволяє підключити еквайрингові термінали для прийому платежів.
Принцип роботи такого виду еквайрингу:

  1. Покупець або замовник послуг відкриває платіжний чат-бот.
  2. За допомогою внутрішнього меню уточнюються умови замовлення.
  3. Переходить до онлайн-оплати. Після натискання на кнопку «Оплатити» система автоматично переводить клієнта до інтерфейсу платіжної системи.
  4. Покупець вказує реквізити власної карти, проходить верифікацію особистості.
  5. Після завершення фінансової транзакції клієнт автоматично потрапляє до основного сервісу.

Всі платежі через месенджер обов’язково супроводжуються генерацією платіжного документа.

Як підключити еквайринг через месенджер?

Зацікавлені в підключенні платіжного термінала? Звертайтеся в CrossPay. Гарантуємо високоякісний сервіс і вигідні тарифні плани.