Що таке торговий еквайринг?

Послуги торговельного еквайрингу сьогодні активно використовуються підприємцями, які займаються роздрібною та оптовою торгівлею. Це послуга банку, що дозволяє підприємствам торговельно-сервісної сфери приймати безготівкові платежі за допомогою інструментів міжнародних платіжних систем Віза, Мастеркард та інших.
Фінансова установа надає бізнесу спеціальні POS-термінали для зчитування відомостей платіжної картки, передачі інформації до банку-еквайра, формування платіжного документа. Учасниками торгового та інтернет-еквайрингу є:

  • клієнт;
  • продавець;
  • банк-еквайр та емітент;
  • платіжна система.

Відкриття торгового еквайрингу можливе на вигідних умовах через CrossPay. Наша компанія пропонує високоякісний сервіс за низькою комісією. Послуга надається абсолютно безкоштовно, проте CrossPay отримує незначний відсоток з кожної транзакції.

Специфіка торгового еквайрингу

Технологія сьогодні представляється в кількох форматах – торговий еквайринг без відкриття розрахункового рахунку та послуга для підприємців, які мають власний р/р. Використання таких рішень дозволяє власникам магазину приймати безготівкові платежі за товари або надані послуги. Якщо підприємець вирішить підключити торговий еквайринг, це суттєво збільшить довіру клієнтів, адже гарантується безпечність фінансових транзакцій.
Для використання технології потрібно орендувати у фінансової установки ПОС-термінал, який включає:

  1. картрідер;
  2. модуль звʼязку;
  3. клавіатуру;
  4. принтер для платіжних документів.

Підключення торгового еквайрингу можуть замовити не тільки магазини, але й заклади громадського харчування, АЗС, аптеки та інші подібні установи.

Переваги та недоліки

Торговий еквайринг для бізнесу має велику кількість переваг. Наприклад, збільшення кількості продажів, безпечність платежів, зміцнення ділової репутації магазину. Дізнатися тарифи та проконсультуватися з інших питаннях можливо в CrossPay. Ми допоможемо купити торговий еквайринг на вигідних умовах.