Можливості онлайн-інвойсінга

Сучасні інструменти та можливості допомагають представникам електронної комерції успішно здійснювати діяльність, зменшити різні види ризиків. Інвойсінг від CrossPay надає українським підприємцям велику кількість корисних функцій:

  1. Приймання платежів у будь-якій валюті. Технологія дозволяє формувати платіжні документи у всіх національних грошових одиницях країн світу. Створити інвойс онлайн можна в американських доларах, українській гривні, валюті Європейського союзу тощо. Постачальник послуги автоматично конвертує платіж та зараховує його на реквізити отримувача у необхідній валюті.
  2. Можливість сплачувати замовлення за допомогою безконтактних інструментів – Apple та Google Pay.
  3. Аналітика всіх платіжних документів, які були виставлені підприємцем за обраний період.
  4. Опція масової розсилки рахунків великій кількості покупців.
  5. Функція швидкого повернення коштів. Зробити інвойс онлайн можливо таким чином, щоб сума покупки не одразу переводилася на рахунок отримувача, а блокувалася на певний час на картковому чи розрахунковому рахунку платника.

Використання цієї технології дозволяє персоналізувати інтернет-сторінку, що дуже позитивно впливає на рівень довіри відвідувачів, потенційних клієнтів.

Переваги онлайн-інвойсінга

Створення інвойса онлайн супроводжується великою кількістю переваг. Зокрема, мова йде про:

  • кілька режимів формування платіжних документів;
  • безпеку інтернет-платежів через використання сучасних технологій верифікації;
  • надійний захист персональних даних.

Виставити інвойс онлайн можливо виключно за номером телефона або електронною адресою користувача.

Сфери діяльності, в яких потрібні онлайн-інвойси

Представники багатьох сфер цікавляться, як підключити інвойсінг. Особливо ті, що мають відношення до електронної комерції, найбільше зацікавлені у можливості сформувати інвойс онлайн. Технологія підходить інтернет-магазинам, приватним підприємцям, репетиторам, фрілансерам, представникам beauty-сфери.

Як підключити онлайн-інвойсінг?

Для того щоб підприємець мав можливість скласти інвойс онлайн, потрібно звернутися до надійного постачальника послуги. Компанія CrossPay пропонує високоякісний сервіс, професійні консультації та кваліфіковану підтримку клієнтів.