Як формується QR шифр?

Створення QR коду для оплати передбачає можливість обрати, в якому форматі генерувати інструмент – одноразовий або багаторазовий. Перший варіант формується персонально для кожного покупця, тому клієнтам не потрібно вводити додаткові дані. Потрібно тільки відсканувати за допомогою камери телефона куар-код, який продавець виводить на касовому апараті або платіжному документі.
Створити персональний QR шифр для оплати також можна багаторазовий. Ця конфігурація передбачає шифрування платіжних реквізитів отримувача, тому платнику потрібно буде для фінансового переказу додатково вказати тільки суму. Прийом платежів по багаторазовому QR коду частіше використовується підприємцями для розміщення поблизу касового апарата, платіжного термінала або місця видачі замовлення.

Способи оплати за QR кодом

Оплата по куар-коду наразі вважається найлегшим варіантом, який дозволяє підприємцям привернути увагу покупців до свого бізнесу. Для того щоб провести оплату картою по QR коду, потрібно виконати прості дії, зокрема:

  1. Запустити додаток мобільного банкінгу на смартфоні.
  2. Обрати категорію «Оплата по QR коду».
  3. Відсканувати малюнок за допомогою камери на телефоні.
  4. Перевірити дані та суму переказу.
  5. Підтвердити бажання завершити операцію за допомогою клавіші «Сплатити».

Крім того, платежі по QR коду можливо переказати виключно за допомогою смартфона. Сучасні мобільні телефони автоматично розпізнають шифр та відкривають мобільний банкінг для завершення транзакції.

Переваги такої оплати

В наш час оплата по QR коду для бізнесу, ІП та самозайнятих є ефективним способом отримати гроші швидко. Виконання грошового переказу відбувається протягом кількох хвилин. Крім того, оплата через QR код має наступні переваги:

  • легкість;
  • безпечність;
  • доступність кожному користувачу.

Зацікавлені в оплаті по QR коду в магазині? Звертайтеся в CrossPay. Гарантуємо швидке зарахування коштів, безпечну оплату по QR коду для самозайнятих.