Щоб оптимізувати роботу інтернет-магазину, варто використовувати зручні та прості платіжні інструменти. Застосування інтернет-еквайрингу від CrossPay – раціональний варіант для оптимізації всіх бізнес-процесів. З його допомогою можна збільшити продажі, поліпшити взаємодію з партнерами та клієнтами. Платежі тепер доступні в будь-якій країні.

Послуги для інтернет-магазинів

CrossPay пропонує широкі можливості для бізнесу. Використання сучасних інструментів допомагає суттєво оптимізувати безліч процесів. Інтеграція з платформою надає наступні переваги для користувачів:

 • Безпечність. Всі платежі та електронні транзакції захищені безпечними сучасними методами шифрування. Це знижує ризики втрати персональних даних внаслідок доступу зловмисників.
 • Простий та багатофункціональний інтерфейс. Всі інструменти для бізнес-процесів доступні в режимі онлайн.
 • Цілодобова технічна підтримка дає можливість швидко вирішити будь-які питання.

Платформа об’єднує всі необхідні платіжні інструменти в одному рішенні. Надається цілодобовий доступ до сучасних та зручних технологій. Оплата на сайті доступна за допомогою одного натискання на кнопку.

Еквайринг для інтернет-магазину – комплексне рішення, яке має наступні переваги та функції у порівнянні з іншими:

 • Різні способи оплати онлайн.
 • Внесення плати за товар чи послугу клієнтами всього за один клік. Гроші миттєво потрапляють на рахунок.
 • Платіжна сторінка може бути стилізована під певний бренд.
 • Можливість виставлення рахунку онлайн без додаткових інструментів.
 • Перекази на банківські картки працівникам та клієнтам.
 • Зручний особистий кабінет. У ньому можна легко відстежувати всі платежі та актуальний баланс.
 • Є віджет платіжної сторінки.

Доступ до особистого кабінету — цілодобовий. Є можливість отримати технічну підтримку. CrossPay пропонує тарифи, що доступні для різних напрямків бізнесу.

Підключення інтернет-еквайрингу для інтернет-магазину

Використання системи – це можливість отримати сучасні засоби управління фінансами в одній платформі. Підключення займає не більше 15 хвилин. Щоб підключити послугу еквайрингу до інтернет-магазину, необхідно виконати наступні дії:

 • Заповнити заявку на підключення на сайті CrossPay та зареєструватись, щоб отримати доступ до особистого кабінету.
 • Отримати документацію (API) для інтеграції платіжної сторінки.
 • Підключити платіжну форму на свій сайт.

Гарантується безперебійна робота сервісу та безпечність виконання всіх транзакцій. Можна адаптувати рішення до власного бізнесу.

Принцип роботи еквайрингу CrossPay

Інтернет-еквайринг – це можливість позбутись фізичної каси, через яку проводиться оплата за товар чи послугу. В якості заміни використовується платіжна форма, що налаштовується на сайті інтернет-магазину. Зазвичай еквайрингові послуги постачає банк. Всі операції проводяться через рахунок, що відкритий в цьому закладі. Як правило, банк бере на себе всі зобов’язання по транзакціям.

Підключення інтернет-еквайрингу через банк потребує багато часу та коштів. Не кожна компанія може дозволити собі такі витрати.

Платіжний агрегатор – найкращий вихід з цієї ситуації. Система працює значно простіше. Серед особливостей варто виділити наступні:

 • Немає необхідності укладати договір з банком.
 • Платіжну сторінку можна легко підключити до сайту.

CrossPay значно полегшує задачу своїм клієнтам. Еквайринг надає можливість бізнесу приймати платежі за свої товари та послуги в режимі онлайн. Оплата можлива в будь-якій валюті з використанням карток MasterCard та Visa.

Переваги сервісу

CrossPay надає послуги для інтернет-магазинів та іншого бізнесу вже протягом десяти років. Клієнти відмічають зручний інтерфейс та доступність багатьох можливостей. Швидке підключення дозволяє налаштувати всі необхідні функції. В особистому кабінеті доступні історія транзакцій, деталі оплати, аналітика та інші дані.

Замовити послугу достатньо просто. Для цього необхідно заповнити форму онлайн. Менеджер допоможе підібрати тариф, який задовольнить потреби будь-якого інтернет-магазину.