Завдяки системі CrossPay можна суттєво оптимізувати взаємодію з клієнтами в Україні та за її межами. Сервіс підходить для різних напрямків бізнесу. З його допомогою можна підключити сучасні платіжні інструменти для проведення платежів будь-яких масштабів. Оплата послуг можлива завдяки 23 тис. банкоматів, що є в різних регіонах країни. Платформа суттєво розширює можливості для обслуговування максимальної кількості клієнтів.

Принцип роботи CrossPay

CrossPay надає можливість розширити сферу діяльності компанії. Це унікальне рішення для будь-якого бізнесу. Платформа об’єднує різні платіжні інструменти в одній системі. Сервіс значно спрощує всі бізнес-процеси, поліпшує взаємодію з клієнтами, розширює потенціал компанії для роботи в різних регіонах України та за кордоном. Підключення до термінальної мережі дає можливість забезпечити безпеку онлайн-платежів, технічну підтримку та готові рішення для будь-якого напрямку.

Підключення до термінальних мереж

Підключення до терміналів по всій країні гарантує безліч переваг для бізнесу, розширює межі роботи. Після підключення та оплати функціонала відкриється доступ до послуги в 23 тис. терміналів по Україні. Це збільшує кількість активних користувачів та розширює доступ до товарів клієнтів. Надається можливість оплати банківськими картами чи готівкою.

Скористатись сервісом достатньо просто. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • Заповнити форму на сайті. Необхідно вказати контактні дані для зв’язку з оператором.
 • Відповісти на телефонний дзвінок менеджера. Він розповість про всі умови. Після цього обирається оптимальний варіант в залежності від напрямку бізнесу.
 • Отримати ключі доступу до ресурсу.

Процедура не займає багато часу. На підключення еквайрингової служби витрачається не більше 15 хвилин.

Переваги підключення до термінальних мереж з CrossPay

Використання послуг даної платформи дає можливість значно розширити функціональність бізнесу. Спрощуються всі бізнес-процеси, надається доступ до багатьох функцій. Можна використовувати сучасні платіжні інструменти, що автоматизують безліч процесів. Це розширює потенціал розвитку, дає можливість збільшити базу клієнтів.

Інтеграція із сучасним сервісом надає такі переваги:

 • розширення напрямку роботи бізнесу;
 • спрощення взаємодії з клієнтами та оплата товару через карту;
 • поліпшення всіх бізнес-процесів компанії;
 • зниження ризиків роботи з готівкою: до каси не потрапляють фальшиві гроші.

Можлива адаптація функцій системи згідно з потребами та можливостями бізнесу. Надаються рішення для фрілансерів, туристичних компаній, інтернет-магазинів та інших організацій, а також можливість прийому платежів клієнтів в режимі онлайн, обробка за допомогою зручних аналітичних інструментів цілодобово.

За допомогою зручного інтерфейсу управління здійснюється без зайвих проблем. Можна регулярно переглядати аналітику та історію транзакцій. Сервіс доступний через мобільний телефон чи сайт компанії.

Питання користувачів

Нижче перераховані популярні питання користувачів.

Чи необхідно надавати якісь документи для підключення сервісу?

Для того щоб отримати ключ доступу до сервісу, необхідно заповнити форму на сайті. Не потрібно надавати інші документи чи підтвердження роботи компанії. Всі нюанси обговорюються з менеджером по телефону.

Скільки часу займає інтеграція?

Після проведення оплати за послугу ключі надаються за 15 хвилин. Налаштування проходить швидко. Достатньо скористуватись інструкцією та документацію. За необхідності можна звернутись до технічної служби підтримки, що працює цілодобово.

Коли гроші почнуть надходити на рахунок компанії?

Транзакції почнуть оброблятись за добу після підключення сервісу. Можна переглянути статус в особистому кабінеті.

Скільки коштує підключення та обслуговування?

Вартість підключення складає 10 тис. грн. За кожну транзакцію також змімається відсоток. З тарифами можна ознайомитись на відповідній сторінці сайту.

Переваги сервісу

Сервіс CrossPay працює вже протягом десяти років. За цей час було розроблено багато успішних інструментів. За місяць проводиться більше 137 тис. транзакцій.

Платіжні інструменти доступні цілодобово. Ними можна скористатись через особистий кабінет. Система значно розширює функціонал компанії, надає можливість керувати фінансами в будь-який час. В особистому кабінеті можна знайти такі інструменти:

 • деталі по транзакціях;
 • аналітичні дані;
 • деталізована інформація за балансом;
 • миттєвий доступ до виплат;
 • історія по всіх операціях.

Інтерфейс відрізняється простотою. Надаються зручні інструменти, що гарантують цілодобовий доступ до всіх функцій.

Щоб підключитись до термінальних мереж, достатньо відправити форму на сайті. Процедура на займає багато часу. Всі бізнес-процеси значно оптимізуються, зменшиться час на обробку типових операцій.