Що таке еквайринг за посиланням?

Прийом платежів за посиланням сьогодні залишається дуже корисним інструментом для інтернет-магазинів, приватних підприємців та представників електронної комерції, які пропонують власні товари чи послуги онлайн. Технологія дозволяє суттєво зменшити час на виконання фінансових операцій, запропонувати клієнтам більш простий та зручний спосіб оплати замовлень.
Еквайринг для оплати за посиланням наразі є відносно новим інструментом, проте він вже став дуже популярним серед підприємців нашої країни. Ця технологія поєднує в собі одразу дві функції – інтернет-еквайринг та оперативне зарахування коштів на реквізити отримувача.

Як це працює?

Інтернет-еквайринг для оплати за посиланням підходить представникам електронної комерції, які зацікавлені в розвитку без використання власного сайту. Наприклад, підприємцям, які пропонують товари та власні послуги за допомогою соціальних мереж, месенджерів та інших подібних інструментів.
Система швидких платежів за посиланням передбачає наступний принцип роботи:

  1. Замовник обирає товар або послугу, про що повідомляє продавця.
  2. Підприємець онлайн формує платіжний документ, в якому обов’язково вказується інформація про замовлення.
  3. Після генерації посилання воно відправляється покупцеві. Для цього можна використовувати електронну адресу, повідомлення на телефон або в месенджер.
  4. Клієнт сплачує замовлення.

Прийом оплати за посиланням обов’язково передбачає автоматичне формування платіжного документа для підтвердження факту виконання оплати.

В чому полягають переваги оплати за посиланням?

Інтернет-еквайринг за посиланням має велику кількість переваг. Якщо вас цікавить, як налаштувати оплату за посиланням, звертайтеся в CrossPay. Наші менеджери проконсультують, як підключити посилання на оплату.