Як працює еквайринг?

Підключити еквайринг можуть фізичні особи, компанії, приватні підприємці та інші категорії бізнесу. Для прийому безготівкових платежів потрібно використовувати спеціальне устаткування – платіжні термінали, які відповідають за опрацювання та передачу відомостей фінансовим установам платника та отримувача. Клієнти магазинів можуть використовувати різні платіжні інструменти:

  1. Дебетові та кредитні картки.
  2. Безконтактні способи оплати (NFC, Google та Apple Pay).
  3. Віртуальні гаманці.

Сьогодні інтеграція еквайрингу дозволяє підприємцям підняти сервіс на більш якісний рівень, збільшити обсяги продажів та, відповідно, прибутку. Технологія має наступний принцип – платіжний термінал виконує зчитування відомостей з карти платника та передає відомості банку-еквайру. Після цього передається інформація банку-емітенту та платіжній системі, відбувається списання та зарахування коштів.

Хто бере участь в еквайрингу?

Платіжний еквайринг передбачає участь у процедурі кількох сторін: платника та отримувача, банків емітента та еквайера, а також платіжної системи. Фінансові установи відповідають за коректне та швидке проведення фінансової транзакції.

Які бувають види?

Сьогодні підприємці можуть замовити різні послуги еквайрингу. Користуються великою популярністю наступні різновиди:

Підключення кожного з цих видів еквайрингу має свої особливості, тому варто довірити інтеграцію платіжного модуля виключно кваліфікованим постачальникам послуг. Менеджери CrossPay проконсультують з усіх питань та запропонують найкращі тарифи еквайрингу для вашого бізнесу.

Способи підключення

Щоб підключити послугу еквайрингу, потрібно звернутися до банку або в CrossPay. Наша компанія пропонує високоякісний сервіс з інтеграції та обслуговування платіжного модуля. Пропонуємо вигідні тарифи та зручне програмне забезпечення.