Криптопроцесинг: особливості підключення та прийом платежів у криптовалюті

Сьогодні цифрові монети використовують не лише, як інвестиційний проєкт. Віртуальні активи стали ефективним платіжним інструментом в електронній комерції. Криптовалюту використовують для оплати товарів і послуг в інтернеті, оскільки такий спосіб розрахунків на практиці довів свою безпеку й актуальність для продавців і покупців.
Фіатна валюта та криптовалюта в єдиному особистому кабінеті
Гаманець з автоконвертацією
Прийом оплат 24/7

Три кроки, як підключити прийом оплат у криптовалюті:

Крок 1
Зареєструйте ваш акаунт

Крок 2
Проведіть інтеграцію

Крок 3
Приймайте платежі в криптовалюті
Дайте відповідь на 3 питання і визначте відповідний тарифний план для свого бізнесу!

Підключаючи послугу криптопроцесингу на свій сайт,
ви отримуєте:

Можливості

 • Прийом оплат 24/7
 • Оплата в один клік
 • Стилізована під вас платіжна сторінка
 • Детальна аналітика і звіти
 • Особистий кабінет
 • Автоконвертація валют та коїнів
 • Виплати в криптовалюті

Технології

 • Оплата за допомогою кнопки або за посиланням
 • Відкритий API

Рівень сервісу

 • Підтримка 24/7
 • Швидка реакція на звернення клієнтів

Темп зростання безготівкових платежів стрімко йде вгору

Ринок електронної комерції в Україні в 2021 році склав близько 134,4 мільярдів гривень.
Європейські країни поступово відмовляються від готівки. У Данії частка готівкових платежів становить трохи більше 20%.

Заявку відправлено!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Найпоширеніші запитання

Скільки часу займає підключення?
Підключення може зайняти всього декілька годин. Ми надаємо всю необхідну документацію для підключення у відкритому доступі. За вами залишається виконати інтеграцію.
Через який час після здійснення платежу кошти потраплять на мій рахунок?
Кошти потраплять на ваш рахунок одразу після підтвердження в блокчейні.
Яку криптовалюту я можу приймати?
Ви можете приймати USDT, BTC, ETH, LTC, TRX, BCH та інші за запитом.
Чи можна переробити платіжну сторінку під стиль сайту?
Так, ви можете адаптувати стиль сторінки оплати під дизайн вашого сайту: додати свій логотип, опис, змінити шрифт і колір.
Скільки коштує підключення до CrossPay?
Реєстрація в сервісі CrossPay абсолютно безкоштовна. Абонентська плата також відсутня. З кожного продажу буде стягуватися комісія. Розмір комісії залежить від типу і обороту вашого бізнесу. Ознайомитися з тарифами ви можете за посиланням – Тарифи

Що кажуть клієнти CrossPay:

Криптопроцесинг: що це?

Платежі криптовалютою сьогодні використовуються у всьому світі: від придбання різної продукції до проведення рекламних кампаній або благодійності. Процес онлайн-оплати товарів і послуг віртуальними активами називається криптопроцесингом.
Організувати процедуру оплати криптовалютою можна досить легко, як і прийом платежів у традиційних грошових одиницях (фіатній валюті). Криптопроцесинг має велику кількість переваг, які сприяють зростанню його популярності серед підприємців та інтернет-користувачів багатьох країн.

Чому бізнесу варто інтегрувати оплату в криптовалюті на сайт?

Український бізнес, який прагне розвиватися, використовуючи сучасні тенденції у сфері технологій і платіжних інструментів, обов'язково має звернути увагу на криптопроцесинг. Інтегрувати можливість прийому платежів криптовалютою на сайт можуть всі компанії, незалежно від сфери їх діяльності. Функція оплати товарів криптовалютою надає можливість підприємцям:

 • Приймати міжнародні платежі з мінімальною комісією. Організувати криптопроцесинг набагато простіше, ніж підключити на свій сайт процесинг міжнародних банківських карток.
 • Мінімізувати різноманітні види платіжних ризиків. Платіжні системи не можуть заблокувати кошти, в разі суперечки щодо виконаних грошових транзакцій та примусово повернути їх відправнику.
 • Приймати платежі в біткоїнах юридичними особами та приватними підприємцями.
 • Отримувати оплату в криптовалюті без прив'язки до певного регіону здійснення комерційної діяльності.

Децентралізація віртуальних монет дає змогу підприємцям та власникам бізнесу зберігати свої активи у безпеці. Крім того, оплата криптовалютою не пов'язана з будь-якими обмеженнями, оскільки коїни можна зберігати у вигляді перспективного інвестиційного активу чи обміняти на фіатні гроші в будь-який момент.

Переваги розрахунку криптовалютою

Оплата криптовалютою на сайті має деяку відмінність від класичного банківського еквайрингу. Фінансові транзакції з коїнами здійснюються безпосередньо через блокчейн, що дозволяє не залучати посередників з банківського сектора, зберігаючи безпеку та конфіденційність.

Особливості процесу оплати криптовалютою

Криптопроцесинг або процес прийому платежів у біткоїнах та іншій криптовалюті досить простий. Тому така технологія активно використовується онлайн бізнесом, у тому числі гемблінг-платформами.

Для оплати в біткоїнах або інших коїнах знадобиться:

 • Обрати товар або послугу, яку потрібно замовити.
 • Обрати спосіб оплати криптовалютою та перейти на платіжну сторінку.
 • Обрати конкретну криптовалюту, якою потрібно виконати оплату.
 • Здійснити фінансову транзакцію зі свого криптовалютного гаманця на реквізити одержувача. Для зручності можна скористатися спеціальним QR-кодом з даними продавця.

Яку криптовалюту можна використати для оплати?

Бізнес може підключити криптопроцесинг у будь-якій віртуальній валюті. Найпопулярнішими коїнами сьогодні залишаються:

 1. USDT
 2. BTC
 3. ETH
 4. LTC
 5. DOGE
 6. SOL
 7. AVAX
 8. DOT

Крім того, власники бізнесу можуть скористатися послугою автоконвертації, яку пропонує платіжна система CrossPay. Це дозволить отримувати оплату в будь-якій криптовалюті з подальшим автоматичним обміном її на фіатні гроші або обрану віртуальну монету, наприклад, в стейблкоїн.

Як підключити до сайту прийом криптовалют?

Сьогодні прийом платежів у біткоїнах та інших цифрових активах можна виконати двома способами:

 • Зареєструвати криптовалютний гаманець і розмістити його реквізити на сайті магазину. В такому випадку оплата в біткоїнах здійснюватиметься без прив'язки до конкретного товару.
 • Підключити до роботи платіжного посередника, який за невелику комісію візьме на себе відповідальність з обробки транзакцій з коїнами.
  Система CrossPay надає можливість бізнесу приймати оплату біткоїнами на максимально вигідних умовах для обох сторін – продавця та покупця.

Підключення CrossPay

Наша система пропонує клієнтам послугу криптопроцесингу, яка дозволяє приймати оплату в цифрових монетах, виконувати автоматичну конвертацію та здійснювати виплати.
Приймати оплату в криптовалюті на електронний гаманець CrossPay – це зручно, швидко та безпечно. Щоб почати приймати оплату в криптовалюті, достатньо зареєструватись на нашому сайті та виконати інтеграцію з API CrossPay.

SEPA-перекази: особливості та переваги

SEPA переклади – норма в європейських країнах. Як працюють SEPA переклади? Чим відрізняються від SWIFT? Як довго виконується переклад SEPA? Усі відповіді в одній статті.

Детальніше

Що таке інтернет-еквайринг і навіщо він потрібен?

У перекладі цей термін означає «отримувати, купувати». Тобто, ви можете купувати товари та послуги за безготівковим розрахунком. Сьогодні фінансисти ....

Детальніше

Як обрати платіжну систему для сайту та інтернет-магазину?

Вибір ПС здійснюється з урахуванням розміру комісії, географічних параметрів, особливостей фінансових транзакцій, технічних параметрів ....

Детальніше