CrossPay – онлайн-платформа, що значно спрощує бізнес-процеси в інтернеті. Тепер всі інструменти для банківських виплат доступні в одному сервісі. Це значно оптимізує роботу, а також розширює клієнтську базу на території України та за кордоном. Всі операції доступні в зручному особистому кабінеті. Можна передивитись аналітику, історії та інші актуальні дані. Ця процедура не займає багато часу.

Принцип роботи системи CrossPay

CrossPay надає можливість отримати доступ до всіх сучасних платіжних інструментів. Всі вони знаходяться в одному місці. Система значно поліпшує ведення бізнесу незалежно від його спрямованості. Забезпечується простота оплати послуг та аналітики. Гарантуються безпечні транзакції та захист особистої інформації. Технічна служба працює цілодобово, надає постійну підтримку, якщо виникають будь-які труднощі з управлінням.

Підключення масових виплат

Система надає можливість налаштувати виплати на карти. Для цього необхідно пройти просту реєстрацію в системі. Варто виконати наступні дії:

 • Заповнити заявку на сайті. Для цього необхідно вказати актуальні дані для зворотнього зв’язку.
 • Менеджер зателефонує для підтвердження операції. Від допоможе підібрати оптимальний варіант для налаштування швидких та безпечних виплат на карту по всій країні.
 • Отримати доступ до особистого кабінету для проведення транзакцій та перегляду історії, аналітики, інших корисних даних.

Інтеграція з системою надає можливість цілодобового доступу до платформи. Варто скористатись сайтом компанії чи мобільним телефоном. Відкриється доступ до аналітики, звітів, а також цілодобової технічної підтримки на сайті.

Переваги підключення до API

Підключення до API платформи надає можливість використовувати безпечні транзакції для збереження даних користувача. Всі інструменти доступні в один клік. За одну операцію можна відправити платежі через інтернет на декілька карт по всій Україні.

Можливість налаштувати масові грошові перекази – одна із основних в сервісі. Вона дозволяє виконувати наступні операції:

 • Перекази до будь-якого регіону країни в гривнях. Можна здійснювати виплати на різні платіжні картки. Немає жодних обмежень щодо одночасної кількості карток, що обслуговуються.
 • Анонімні перекази. Всі дані захищені. Вони шифруються, щоб забезпечити безпеку під час передачі коштів онлайн.
 • На одну карту ліміт складає 150 тисяч гривень, чого достатньо для виконання однієї транзакції.
 • Гроші зараховуються миттєво. Не потрібно чекати багато часу для здійснення операції. Всі процеси повністю автоматизовані, що спрощує роботу бізнесу.
 • Кілька способів виплат грошей на карти для більшої зручності клієнтів. Наприклад, можна використовувати інтерфейс власного сайту, особистий кабінет платформи або реєстрові виплати.
 • За оплату з використанням сервісу нараховується кешбек.

Система працює достатньо просто. Користувачу не потрібно самостійно виконувати дії. Достатньо поповнити баланс на певну суму у бажаній валюті. Після цього обирається спосіб оплати. Гроші миттєво надходять на цільовий рахунок. Транзакції, що перевищують 14500 гривень, автоматично розділяються, тому переказ займає кілька хвилин.

Переваги для бізнесу

Робота платформи значно оптимізує бізнес-процеси, надає можливість впорядкувати управління фінансами компанії, поліпшити взаємодію з клієнтами, розширити доступ до товарів та послуг компанії на території України. Гарантуються безпечні платежі, цілодобова підтримка, а також готові рішення в будь-яких напрямках бізнесу.

CrossPay працює вже протягом десяти років. За цей час розроблено багато успішних проектів. Проведено більше 150 тисяч інтернет-транзакцій.

Всі операції легко керуються через особистий кабінет. Вони значно розширюють робочий та фінансовий потенціал компанії, надають цілодобовий доступ до функціонала. Серед можливостей виділяють наступні:

 • можливість переглянути баланс;
 • конкретна аналітика;
 • налаштування повідомлень при проведенні операцій;
 • деталі по всіх транзакціях;
 • перегляд історії переказів.

Інтерфейс відрізняється простотою. Зрозуміле управління не викликає ніяких питань навіть у новачків.

Замовити послугу достатньо просто. Для цього варто залишити заявку на сайті. Менеджер допоможе підібрати оптимальний тарифний план.