Особливості міжнародного інтернет-еквайрингу

Виконуючи грошовий переказ на реквізити онлайн-магазину, який знаходиться в іншій державі, покупці стикаються з поняттям подвійної конвертації. Дуже часто присутність цього фактору робить фінансові транзакції невигідними, адже вони супроводжуються високими комісіями. Це суттєво впливає на настрої клієнтів інтернет-магазинів, які планували придбати продукцію онлайн.
Іноземний еквайринг дозволяє представникам електронної комерції запропонувати власним клієнтам більш лояльні умови взаєморозрахунків. Інтеграція платіжного модуля міжнародної системи платежів допоможе сторонам виконувати платежі без:

  • подвійної конвертації;
  • високої комісії;
  • низької швидкості зарахування коштів.

Проведення міжнародних платежів за допомогою іноземного еквайрингу дозволяє зміцнити репутацію бізнесмена на ринках інших країн.

Навіщо потрібен міжнародний еквайринг?

Послуга міжнародних платежів сьогодні залишається дуже популярною серед покупців і підприємців, які здійснюють власну комерційну діяльність в мережі. Щоб виконувати швидкі платежі за кордон без перешкод та складнощів, потрібно використовувати інтернет-еквайринг. Інструмент дозволяє бізнесу зацікавити користувачів з інших держав, запропонувати їм вигідний спосіб відправлення платежів у валюті за кордон.
Крім того, міжнародні системи електронних платежів працюють за допомогою спеціальних шлюзів, які гарантують безпеку сторонам транзакцій. Система автоматично перевіряє операцію з-за кордону на підозрілість, присутність ознак шахрайства.

Як підключити міжнародний еквайринг?

Приймати валютні платежі за кордон можна на вигідних умовах, якщо звернутися до CrossPay за підключенням іноземного інтернет-еквайрингу. Співпраця з нашою компанією дозволить приймати та робити міжнародні онлайн-платежі фізичним і юридичним особам безпечно та з мінімальною комісією.