Р2Р-перекази з картки на картку

З розвитком платіжних систем перекази на банківські картки стали затребуваними не лише в Україні, а й у всьому світі. Картка є у кожного. Нею зручно розплачуватись або зберігати заощадження. Провести будь-який платіж можна прямо з дому. Здійснити транзакцію з картки на картку можна будь-яким зручним способом. Завдяки сучасним сервісам є можливість швидко здійснити відправку. Сучасна платформа CrossPay дозволяє надсилати Р2Р-перекази за кілька хвилин. Достатньо знати номер картки відправника. Міжнародні перекази з України тепер стали ще доступнішими.
Доступний баланс в особистому кабінеті 24/7
Вигідний курс обміну валюти
Миттєвий переказ коштів

Три кроки для здійснення Р2Р-переказу с картки на картку

Крок 1
Реєстрація на сайті та підтвердження зареєстрованої електронної пошти

Крок 2
Поповнення балансу в особистому кабінеті

Крок 3
Введення даних картки одержувача та надсилання коштів

Що кажуть клієнти CrossPay:

Як здійснюється переказ Р2Р з картки на картку?

Здійснити оплату з картки на картку може знадобитися будь-якої миті. Звичні способи відправлення – через інтернет-банкінг або банк. Користуватися таким варіантом оплати не завжди зручно. Для здійснення стандартного переказу знадобиться чимало часу та детальні відомості про одержувача. Потрібно знати дані одержувача, банку та реквізити рахунку. Додатково банк може запросити інші документи.

Цього не скажеш про Р2Р-платежі. Це спрощений спосіб надсилання коштів. Не потрібно запитувати дані отримувача. Переклад виконується в декілька кліків. Для оплати потрібні лише дані картки. Такі перекази можна робити через інтернет-банкінг чи спеціальну платіжну систему. Міжнародні перекази за допомогою платформи CrossPay вигідніші, ніж у банків. Комісія з відправлення мінімальна. Можна здійснити відправку коштів з будь-якої точки України.

Особливості зарахування грошей на банківську картку

Р2Р-перекази з картки на картку стають доступнішими. Раніше доводилося оплачувати значний відсоток за відправку. Сьогодні сервіс CrossPay пропонує найвигідніші умови співпраці. Відсоток відправки залежить від регіону одержувача. Міжнародні перекази коштуватимуть трохи дорожче за внутрішні.

Р2Р-перекази бувають двох видів:

  • Внутрішні. Відправник здійснює відправлення коштів у межах країни. Комісія за переказ на території України стягується мінімальна та залежить від банку отримувача.
  • Міжнародні Р2Р-перекази. Відправлення коштів здійснюється в іншу країну. При цьому не потрібно додавати додаткові документи. Достатньо знати номер картки.

Виконати зарахування коштів через платіжну систему CrossPay можна власникам карток Visa та MasterCard. Такий спосіб оплати передбачає надсилання коштів від однієї особи до іншої без участі третіх осіб. Це набагато зручніше, ніж через сторонні сервіси. Зазначена сума відразу надходить на рахунок одержувача.

Отримання коштів фізичними особами

Фізичні особи займаються підприємницькою діяльністю на просторах інтернету. Сьогодні в соціальній мережі можна реалізувати будь-який продукт. Для цього не обов'язково відкривати ПП. Усі бізнесмени-початківці налагоджують торгові відносини з партнерами. Здійснювати оплату можна за допомогою Р2Р-переказу. Цей спосіб дає можливість не лише проводити зарахування коштів партнерам, а й приймати платежі від клієнтів. В особистому кабінеті платіжної системи є можливість переглянути історію відправок та отримати докладний звіт про кожну транзакцію. Завдяки Р2Р-переказам торговельні відносини між сторонами стали простішими та швидшими. Всі дані надійно захищені, тому можна сміливо надсилати кошти на банківські картки в декілька кліків.

Захист клієнтських даних під час надсилання

Міжнародні платежі – особливий вид оплат. Здійснювати переказ можна за допомогою банку або будь-яких платіжних систем. Як правило, послуги передбачають високу комісію за транзакцію. Але зараз доступний альтернативний, більш вигідний, платіжний спосіб для відправлення коштів. Переказ з картки на картку (Р2Р) ― швидкий і вигідний спосіб відправлення коштів. Ця послуга на платформі CrossPay доступна всім зареєстрованим користувачам. Цілодобова служба підтримки дає змогу отримати консультацію в будь-який час.

Платіжний спосіб Р2Р вигідний з кількох причин:

  • Висока швидкість. Усього за кілька хвилин можна надіслати кошти на картку іншого банку. Іноді транзакція може тривати до 3 днів. Але це рідкісні випадки. Такий розрив безпосередньо залежить саме від банку одержувача.
  • Зручність. Не потрібно йти до банку або шукати пункт переказу. Здійснити оплату можна будь-коли через платформу CrossPay.
  • Простота. Для надсилання не потрібні додаткові документи. Достатньо знати номер картки одержувача. В платіжній формі вводяться дані та сума.

Основна перевага роботи з платформою – повний захист даних клієнта. Всі рахунки надійно шифруються. Потрапляння даних до третіх осіб неможливе. CrossPay можуть використовувати представники будь-яких бізнес-структур. Перекази Р2Р безпечні та доступні для підприємців.

Швидкі Р2Р-перекази з картки на картку на платформі CrossPay

За кордоном оплати Р2Р з картки на картку дуже потрібні. Клієнти за кордоном мають змогу розрахуватися у місцях громадського харчування за допомогою переказу коштів через платіжну систему. Всього за кілька хвилин зарахування надходять на вказану картку. Такий варіант розрахунку зручний для клієнта та отримувача. У нашій країні даний вид переказів лише набирає обертів.

Наша платформа CrossPay пропонує найвигідніші умови співпраці. Комісія за відправлення мінімальна. Все залежить від банку отримувача. Платіжні дані захищені від передачі третім особам.

SEPA-перекази: особливості та переваги

SEPA переклади – норма в європейських країнах. Як працюють SEPA переклади? Чим відрізняються від SWIFT? Як довго виконується переклад SEPA? Усі відповіді в одній статті.

Детальніше

Що таке інтернет-еквайринг і навіщо він потрібен?

У перекладі цей термін означає «отримувати, купувати». Тобто, ви можете купувати товари та послуги за безготівковим розрахунком. Сьогодні фінансисти ....

Детальніше

Як обрати платіжну систему для сайту та інтернет-магазину?

Вибір ПС здійснюється з урахуванням розміру комісії, географічних параметрів, особливостей фінансових транзакцій, технічних параметрів ....

Детальніше